Fotobudka - jak działa myFUNBOX?myFUNBOX to przenośny automat do robienia zdjęć uczestnikom wszelkich imprez. Fotobudka jest idealnym dodatkiem do wesela, urodzin, imprezy firmowej i różnego rodzaju eventów. Połączenie śmiesznych min, spontaniczności, szaleństwa, zabawnych cytatów, kolorowych kapeluszy, masek i okularów jest oryginalną pamiątką zarówno dla Młodej Pary, organizatorów imprez jak i dla samych uczestników. Automat zrobi niesamowite zdjęcia i wydrukuje je "od ręki" (wydruk trwa 14 sekund). Fotografie trafiają do Księgi Gości i uzupełnione o życzenia są doskonałą pamiątką na długie lata.

Pracujemy na profesjonalnym urządzeniu, które gwarantuje niezawodność oraz najlepszą jakość zdjęć i wydruków.

Automat w jednej sesji wykonuje kilka ujęć (najczęściej są to 4 zdjęcia) w równych odstępach kilku-kilkunastosekundowych. Wszystko po to, by uczestnicy zabawy mieli możliwość zmienić swoje przebranie i wykorzystać całą masę możliwości jakie dają przygotowane przez nas gadżety. Oczywiście ilość ujęć w jednej sesji jak i długość przerwy pomiędzy zdjęciami można dowolnie modyfikować i dostosować do wymagań klienta. Wykonane w ten sposób zdjęcia są drukowane od razu po skończeniu sesji, wydruk trwa zaledwie kilkanaście sekund. Standardowo zdjęcia drukowane są na dwóch paskach: jeden dla gości, drugi do wklejania do Księgi Gości. Wykonane przez myFUNBOX zdjęcia można również kopiować na nośniki pamięci i umieszczać w galerii internetowej, do której łatwy dostęp mają wszyscy uczestnicy imprezy. Urządzenie oferujemy w pakietach godzinnych, wydruk zdjęć bez limitów (ograniczenie jedynie czasowe). W każdym z pakietów oferujemy tło, gadżety, obsługę animatora, spersonalizowany projekt graficzny paska na którym drukowane są zdjęcia oraz dojazd (do 50 km). Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania indywidualnego tła oraz tematycznych gadżetów.

Nasza fotobudka wyprodukowana została przez firmę SMOVE. Profesjonalnie konstrukcja zrobiona jest jest ze stopu aluminium, cechuje się wysoką wytrzymałością i niewielką wagą. Urządzenie wyposażone jest w markowe urządzenia, które są gwarantem jakości, niezawodności i funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu technologii druku termosublimacyjnego zdjęcia są trwałe, nie blakną z upływem lat i są doskonałej jakości.

Główne podzespoły z których składa się nasza fotobudka:

  • cyfrowa lustrzanka Canon EOS 1200D z obiektywem EF-S 18-55 mm
  • komputer ASUS ET1620IUTT all-in-one z dotykowym ekranem 16" (multitouch)
  • profesjonalna lampa LED pierścieniowa (składa się z 12 źródeł 310lm każdy), regulowana jasność oświetlenia
  • profesjonalna drukarka termosublimacyjna DNP DS-RX1,
  • oryginalne oprogramowanie z licencją

Urządzenie posiada deklarację zgodności CE oraz PPOŻ, budka została przebadana pod kątem dopuszczenia do użytku, jest bezpieczna co potwierdzają badania i certyfikaty. Jest to istotne przy obsłudze imprez masowych (eventy, gale, jarmarki, centra handlowe).

Zainstalowane w urządzeniu oprogramowanie obsługuje technologię greenscreen - usuwanie tła i zastępowanie go dowolną grafiką, dodatkowo fotobudka może pracować w trybie wideobudki (czyli nagrywanie krótkich filmików np 10sek). Po podłączeniu fotobudki do lokalnej sieci bezprzewodowej jest możliwość wysyłania zrobionych zdjęć na facebooka (na konto danej osoby - po zrobieniu zdjęć pojawia się okno logowania) lub na adres e-mail.

Co mówią nasi klienci

Super zabawa, dużo śmiechu i przede wszystkim wspaniała i oryginalna pamiątka zarówno dla państwa młodych jak i gości weselnych. Świetna sprawa! Polecam:)

Dominika

Mieliśmy MEGA ubaw, a jeszcze lepszy mieli nasi goście:D Została wypasiona Księga Gości z ciekawymi wpisami:) Pełna profeska, dziękować i szczerze polecać!!!

Rafał

Świetna atrakcja weselna, u nas sprawdziła się w stu procentach, Dominika - wielkie dzięki za rozkręcenie towarzystwa ;)

Ania i Kamil
  • Wydruki bez limituograniczenie jedynie czasowe
  • Elastyczna ofertadostosowana do wymagań klienta
  • Dojazd w cenieZamość i okolice (do 50 km)
  • Masz pytania? Zadzwoń!506 042 087

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem